ERIK HÖGLUND

Glas, 12 delar, Boda.

Grönt glas med reliefdekor.
5 muggar 11 cm
5 snapsglas 9 cm
Plunta 13 cm
Relief 9 cm

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage. En mugg med smärre fotnagg.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 400
    141 EUR
    177 USD

    Budhistorik (16 bud)
    2A13 feb 20:291400SEK
    313 feb 20:291300SEK
    213 feb 20:281200SEK