BERNDT FRIBERG

Vas, stengods, signerad Gustavsberg studiohand, 1962.

Gul harpälsglasyr. Höjd 12 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 200
    322 EUR
    404 USD

    Budhistorik (16 bud)
    311 feb 17:323200SEK
    711 feb 17:313000SEK
    3A11 feb 17:312800SEK