TALLRIKAR

12 st, porslin, Franklin Porcelain, 1900-talets andra hälft.

"Songbirds of the World" efter Audubon. Diameter 27 cm.

Konditionsrapport

Slitage, ett skadat fat.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    4 600
    464 EUR
    581 USD

    Budhistorik (26 bud)
    6A11 feb 21:154600SEK
    811 feb 21:154400SEK
    6A11 feb 21:144200SEK