VAS

Glas, Elna Jolom, Strömbergshyttan,

polykrom dekor av pingviner, höjd ca 32 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Repor undertill.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 500 SEK

    Slutpris

    5 600
    565 EUR
    708 USD

    Budhistorik (19 bud)
    8A13 feb 17:515600SEK
    713 feb 17:515400SEK
    813 feb 17:465200SEK
    Acceptpris på 1 750 SEK uppnåddes