Design
1014615
John Kandell
(Sverige, 1925-1991)
John kandell, karmstol, 1900-talets andra hälft.

JOHN KANDELL, KARMSTOL, 1900-talets andra hälft.

"Victory". Grönlackerad. Flätad sits.

Smärre färgbortfall. Repor. Lösa fogar.

Utropspris
4 000 SEK