GOLVLAMPA

1900-talets andra hälft.

Stomme av svartlackerad metall. Skärmar klädda med vit textil. 2 ljuskällor. Delvis ställbara skärmar. Höjd cirka 154 cm. Bredd cirka 98 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad. Senare skärmar. Märken. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    149 EUR
    184 USD

    Budhistorik (18 bud)
    512 feb 12:501500SEK
    412 feb 12:491400SEK
    212 feb 12:291300SEK
    Acceptpris på 600 SEK uppnåddes