VÄGGUR

Jugend 1900-talets början.

Metallbeslag. Pendel finns. Höjd ca 72 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Smärre fläckar. Bristningar. Nycklar saknas.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 800 SEK

    Slutpris

    551
    55 EUR
    69 USD

    Budhistorik (5 bud)
    114 feb 09:03551SEK
    2A14 feb 09:03501SEK
    212 feb 21:40451SEK