HOWARD SMITH

Figurin, keramik, "Kaisa Tukaani" från Parvi serien, Arabia, 1900-talets slut.

Höjd 28 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    190
    EUR
    1 883 SEK
    238 USD

    Budhistorik (19 bud)
    612 feb 20:50190EUR
    5A12 feb 20:50181EUR
    512 feb 20:50180EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes