LARS LERIN

Färgetsning, signerad och daterad 2005, numrerad 2/5.

Röd stuga. Bildstorlek 14 x 19 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T220
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    15 200
    1 533 EUR
    1 921 USD

    Budhistorik (38 bud)
    912 feb 12:1415200SEK
    8A12 feb 12:1415000SEK
    8A11 feb 00:2114700SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes