ERIK JUSELIUS

Olja på duk, signerad och daterad Ekenäs 1932. Med dedikation.

Vy mot restaurang Knipan. 35 x 58 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    420
    EUR
    4 162 SEK
    526 USD

    Budhistorik (19 bud)
    313 feb 16:50420EUR
    513 feb 16:49400EUR
    313 feb 16:49380EUR
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes