SPEGEL GT Bodafors 1900-talets mitt

Ram av betsat trä, 102 x 62 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Märken.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 250
    126 EUR
    158 USD

    Budhistorik (15 bud)
    312 feb 10:581250SEK
    5A12 feb 10:581200SEK
    512 feb 08:111100SEK