TIMO SARPANEVA

FONDUEKASTRULL PÅ STÄLL, teak och stål, Opa oy, Finland. Design år 1970.

Kastrull i rostfritt stål, handtag och knopp i teak. Kastrullens diameter ca 14,5 cm, höjd 13 cm. Stämplad "Opa 18-10 Finland". Svartmålat ställ. Totalhöjd 24 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    65
    EUR
    644 SEK
    81 USD

    Budhistorik (9 bud)
    412 feb 17:0265EUR
    312 feb 11:5060EUR
    112 feb 09:4655EUR