VÄGGPENDYL

Nyrenässans, sent 1800-tal.

Valnöt och valnötsfaner. Emaljerad urtavla. Två lod av mässing medföljer. Höjd ca 133 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H50

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 002
    100 EUR
    123 USD

    Budhistorik (6 bud)
    414 feb 14:461002SEK
    1A14 feb 14:461000SEK
    111 feb 20:51800SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes