VINGLAS SAMT KARAFF

13 delar, glas, Orrefors. 1900-talets andra hälft.

Höjd 17-20 cm.

Konditionsrapport

Ett glas med fotnagg.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - L2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 000
    201 EUR
    252 USD

    Budhistorik (17 bud)
    3A14 feb 17:152000SEK
    414 feb 17:151900SEK
    3A14 feb 17:141800SEK