SPEGLAR, ett par, 1900-talets andra hälft

Mässingsram, optisk effekt. Tot 72x72 cm.

Smärre slitage. En med litet nagg.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
27 mar 2018 18:08
1 000 SEK
23 mar 2018 0:02
300 SEK