ÖVERDEL TILL SKRIVSKÅP

1800-TAL.

Fanerad i front. Rundat krön. Front med dörrpar i glas. Underdel med skrivlucka med lådor. Troligen tidigare inbyggd i vägg. Längd 100 cm. Djup 34 cm. Höjd 165 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Märken. Slitage. Fanerskador. Torrsprickor. Underdel saknas.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550
    54 EUR
    67 USD

    Budhistorik (4 bud)
    219 feb 19:12550SEK
    1A19 feb 19:12500SEK
    219 feb 19:12450SEK