"Alfa Romeo Spider Touring Gran Sport 1932", i skala 1/8. I originalkartong, längd 59, bredd 41, höjd 13 cm.
Kartongen med hanteringsskador,
smärre slitage. Ej fullständigt genomgången. Smärre slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången.