SPEGEL

1900-talets andra hälft.

Ram av betsat lövträ. Blyinfattat glas. Bredd 67. Höjd 112 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Nagg.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - L10

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    950
    94 EUR
    116 USD

    Budhistorik (10 bud)
    415 feb 21:27950SEK
    215 feb 18:03900SEK
    3A15 feb 18:03850SEK