RESEKOFFERT

Lavoët, 1900-talets första hälft.

Läderskodd med metallbeslag. Invändigt tygklädd. Mått 110 x 57 x 33 cm.

Konditionsrapport

Slitage, ställvis hårdare. Märken. Fläckar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 800
    181 EUR
    227 USD

    Budhistorik (25 bud)
    517 feb 22:161800SEK
    417 feb 22:161700SEK
    5A17 feb 22:151600SEK