NALLE

Troligen Steiff, 1900-talets första del.

Beige plysch. Med svansmekanism som roterar huvudet samt ledade armar och ben. Utan knapp. Höjd ca 33 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smutsig. En öra reparerat.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    140
    EUR
    1 387 SEK
    175 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    316 feb 15:46140EUR
    215 feb 18:10101EUR
    113 feb 09:1930EUR