GÖRAN HONGELL

Vas, glas, Karhula, Finland, signerad och daterad 35.

Bärnstensfärgat glas med slipad dekor av stjärnor. Signerad Karhula G.H. 35. Höjd 15 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor undertill.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V13

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 800
    383 EUR
    480 USD

    Budhistorik (4 bud)
    412 feb 17:083800SEK
    Acceptpris på 3 800 SEK uppnåddes
    3 9 feb 21:232000SEK
    2 9 feb 12:131100SEK