TASTE DU VIN

Silver (950), Frankrike 1800-talets senare hälft.

Godronnerad dekor. Diameter 7 cm. Vikt 45,6 g.

Konditionsrapport

Anlupen. Slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    60
    EUR
    594 SEK
    75 USD

    Budhistorik (7 bud)
    213 feb 15:3060EUR
    313 feb 13:5855EUR
    2A13 feb 13:5850EUR