VINCOASTER

Sterlingsilver och trä, England, sannolikt från 1800-talets första kvartal.

Botten i ädelträ. Diameter 16 cm, inre diameter 12 cm.

Konditionsrapport

Mindre bristning. Slitage. Smärre bucklor.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    153
    EUR
    1 516 SEK
    191 USD

    Budhistorik (14 bud)
    3A13 feb 16:45153EUR
    513 feb 16:45143EUR
    313 feb 16:13110EUR