JORGO KRALLIS, färgetsningar, 3 st, signerade och numrerade H.C samt 1/180
"Bingo", "Tram-tram" och "The trip". Bildstorlek ca 34x47 cm & 39 x 45 cm.
Smärre fläckar. Mjuka hanteringsveck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK