STOLAR

Fyra stycken, "Hallunda", IKEA:s 1700-tals serie, 1900-talets slut.

Bemålade med rött. Sitsar klädda med röd galon. Sitthöjd 47.

Konditionsrapport

Slitage. En ryggbricka med skada. Senare målning. Senare klädsel. Märken. Fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 400
    239 EUR
    295 USD

    Budhistorik (7 bud)
    215 feb 17:482400SEK
    315 feb 17:472200SEK
    2A15 feb 17:472100SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes