FÅTÖLJER, 4 st, 1930/40-tal,

FÅTÖLJER, 4 st, 1930/40-tal,

framtill med tassfötter, lös dyna i sits. Sitthöjd ca 42 cm. Bredd ca 72 cm. Höjd från golv till karm ca 56 cm.

Nedsutten stoppning. Slitage. Fläckar. Repor. Klädsel med skador. En sittdyna saknas.

Utropspris
3 000 SEK