Fanerad i mahogny. Front med tre lådor. Mittenparti med pardörr. Sidodörrar. Beslag och dekor i mässing. Marmorskiva. Längd 250 cm. Djup 53 cm. Höjd 97 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Småskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.