SPEGEL nyrokoko-stil 1900-talets första hälft

Bronserad, rik genombruten dekor av blommor blad och rocaille, fasetterat glas, ca 188 x 147 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar. Skador. Dekorbortfall. Sprickor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    19 timmar 33 minuter

    Utropspris: 5 000 SEK

    3 500
    353 EUR
    442 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    310 feb 13:463500SEK
    Acceptpris på 3 500 SEK uppnåddes
    310 feb 13:453000SEK
    210 feb 07:50400SEK