Fanerad med mahogny. Svängda ben. Dörrpar. Inredning med två utdragslådor. Lyftbart lock. Plåtinsats. Bredd 58, djup 47, höjd 122 cm. Nyckel finns.
Slitage. Torrsprickor. Märken på benen. Fläckar invändigt. Smärre fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10