Mahognyfaner. Dörrpar med bakomliggande inredning av flyttbara hyllplan samt lådor. Fyra lådor med draghandtag av gulmetall. Bredd 111, djup 45, höjd 150 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.