GUNGHÄST

Omkring 1900,

Bemålat trä, höjd totalt ca 68 cm, längd ca 102 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Skador. Lagningar. Färgbortfall. Dekorbortfall. Torrsprickor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    950
    95 EUR
    120 USD

    Budhistorik (6 bud)
    2A16 feb 16:29950SEK
    416 feb 16:29900SEK
    2A16 feb 14:24850SEK