COLLIER, 21K guld med rosenstenar, ametister och krysopraser

Totalvikt ca 75 g. Längd ca 42.5 cm längd mittmotiv ca 5 cm. Rosenstenar ca 1,5 ct.

Åldersrelaterat slitage. Slitage. Repor.

Utropspris
20 000 SEK