BUTIKSKYLTNNG, 6 delar, Brio, sent 1900-tal/2000-tal.

Plats. Tre rälsdelar, längd 103 cm. Lok samt två vagnar, längd ca 53 cm, hljd ca 33- 37 cm.

Slitage. Repor.

Utropspris
4 000 SEK