AFTONVÄSKA

Silver, Finlands Guldsmeds ab, Åbo 1917.

Monogramdekor. Längd 12 cm. Totalvikt, inkl foder i läder och tyg, 189 g.

Konditionsrapport

Anlöpningar. Slitage, smärre repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    115
    EUR
    1 139 SEK
    144 USD

    Budhistorik (19 bud)
    714 feb 13:05115EUR
    614 feb 12:37105EUR
    4A14 feb 12:37102EUR