GUNGHÄST

Troligen Gemla, 1900-talets början.

Stomme i trä. Bemålad. Längd 110 cm. Höjd 86 cm. Bredd 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Skador. Delar saknas. Torrsprickor. Färgbortfall.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    2 500
    252 EUR
    316 USD

    Budhistorik (12 bud)
    715 feb 17:342500SEK
    3A15 feb 17:342400SEK
    315 feb 15:482300SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes