SOFFBORD, ett par, 1960-tal.

SOFFBORD, ett par, 1960-tal.

Halvmåneformade glasskivor med rundade hörn på svartlackerade metallben. Längd 90, bredd 45, höjd 41 cm.

Slitage, benen med smärre repor och färgbortfall.

Klubbat pris
950
83
87
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
29 mar 2018 21:45
950 SEK
29 mar 2018 21:44
900 SEK
29 mar 2018 21:44
900 SEK
29 mar 2018 21:30
800 SEK
23 mar 2018 9:58
600 SEK
22 mar 2018 7:18
450 SEK