SKYLT

"Orrefors", 1930 / 40-tal.

Av aluminium. Delvis bemålad. Längd ca 16 cm.

Konditionsrapport

Bruks- och åldersbetingat slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V32

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    501
    50 EUR
    63 USD

    Budhistorik (6 bud)
    118 feb 16:37501SEK
    217 feb 18:28451SEK
    1A17 feb 18:28450SEK