TAPIO WIRKKALA

Skål, glas, modell 3327, signerad Tapio Wirkkala Iittala.

Formblåst linjeslipad kristall. Diameter ca 12 cm.

Konditionsrapport

Smärre repor. Nagg.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    120
    EUR
    1 189 SEK
    150 USD

    Budhistorik (8 bud)
    6A13 feb 17:49120EUR
    713 feb 17:49110EUR
    612 feb 03:34100EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes