YTTERFODER / CHAMPAGNEKYLARE

Empirestil, 1900-talets första hälft.

Koppar och mässing. Diameter 33, höjd ca 22 cm.

Konditionsrapport

Bruks- och åldersbetingat slitage. Märken. Fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 300
    232 EUR
    290 USD

    Budhistorik (7 bud)
    4A16 feb 14:552300SEK
    516 feb 14:552100SEK
    416 feb 11:38600SEK