OIVA TOIKKA

GLASFÅGLAR, 2 st, signerade.

"Sininärhi" (Blåkråka), årsfågel 1999, längd 20 cm, signerad O. Toikka Nuutjärvi 1999.
Gröntonad fågel, längd 18 cm, signerad O. Toikka Nuutjärvi.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    10 timmar 11 minuter

    Utropspris: 200 EUR

    140
    EUR
    1 387 SEK
    175 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 150 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (9 bud)
    216 feb 11:04140EUR
    5A16 feb 11:04132EUR
    515 feb 18:03130EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes