OIVA TOIKKA

Fåglar, 2 st (alfågel och labbe), glas, signerade, en numrerad 709/3000.

En delvis iriserande glas. Längd 19 cm och 28 cm. Signerade O. Toikka Nuutajärvi resp. Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    411
    EUR
    4 073 SEK
    514 USD

    Budhistorik (25 bud)
    618 feb 20:56411EUR
    718 feb 18:11391EUR
    918 feb 16:06371EUR