OIVA TOIKKA

ÅRSÄGG 2006, glas, signerad och numrerad O. Toikka Nuutajärvi, 145/750.

Stellers Eider Egg. Höjd 12 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    110
    EUR
    1 090 SEK
    137 USD

    Budhistorik (16 bud)
    618 feb 21:36110EUR
    718 feb 21:35100EUR
    118 feb 21:3495EUR