Fanerad med olika träslag. Spegeluppsats med svängbar spegel. Skurna dekor med vinranksmotiv.
Bredd 105 cm, höjd 89,5 cm, totalhöjd inklusive spegel 178 cm. Nyckel finns.
Slitage. Två lösa delar medföljer.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.