SKEPPSLYKTA

Koppar, tidigt 1900-tal.

Märkt HG STYRBORD samt St 2333 med tre kronor. Bredd ca 32, djup ca 25, höjd ca 47 cm (inklusive handtag).

Konditionsrapport

Slitage, bucklor, smuts. Tidigare elektrifiering borttagen, ej testad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550
    55 EUR
    69 USD

    Budhistorik (6 bud)
    118 feb 15:29550SEK
    3A18 feb 15:29500SEK
    318 feb 11:14450SEK