BYRÅ, gustaviansk stil. 1900-talets mitt

Målad samt med beslag av mässing. Ovan en rödspräcklig marmorskiva. Bredd ca 87, djup ca 41, höjd ca 73 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Senare målning.

Utropspris
3 000 SEK