CARL-HARRY STÅLHANE

SKÅLFAT, keramik, signerad Carl-Harry Stålhane 17-200.

Skörd. ø 29 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    21 timmar 4 minuter

    Utropspris: 150 EUR

    50
    EUR
    495 SEK
    62 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 55 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    1A10 feb 20:0250EUR
    210 feb 20:0250EUR
    1A10 feb 20:0140EUR