ADRIAN VAN ARKEL, olja på duk, signerad van Arkel.

Motiv från bergsby. 54 x 73 cm.

Konditionsrapport

Ytsmuts, ojämnt spänt duk, smärre färgbortfall i övre mittersta marginal.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Cecilia Berggren

    Cecilia Berggren
    Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

    cecilia.berggren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss