SYLVIA LEUCHOVIUS, väggplatta, stengods, Rörstrand, unik, signerad.
Originalbevis medföljer, signeringsnr 462 E. Dekor av blommor. Mått 22,5 x 22,5 x 6 cm.
Ställvis något krackelerad. Obetydligt nagg.