VÄGGLAMPETTER

Rokokostil, förgylld brons, 1800-talets slut.

För fem ljus vardera. Bredd 49. Djup 30. Höjd 47 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Skada. Tidigare elektrifierad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P10

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    3 000
    293 EUR
    343 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    325 maj 17:303000SEK
    325 maj 17:302600SEK
    325 maj 17:292200SEK