VÄGGLAMPETTER

Rokokostil, förgylld brons, 1800-talets slut.

För fem ljus vardera. Bredd 49. Djup 30. Höjd 47 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Skada. Tidigare elektrifierad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P10

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    6 dagar 7 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 111
    107 EUR
    123 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 211 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    313 aug 12:381111SEK
    213 aug 12:13550SEK
    113 aug 10:47500SEK