VÄGGLAMPETTER, rokokostil, förgylld brons, 1800-talets slut

För fem ljus vardera. Bredd 49. Djup 30. Höjd 47 cm.

Slitage. Repor. Märken. Skada. Tidigare elektrifierad.

Utropspris
4 000 SEK