SYBORD

Teak, 1950-tal.

Fanerat med teak, tre lådor, beslag av mässing. Benen med hjul. Längd 70, bredd 38,5, höjd 66 cm.

Konditionsrapport

Slitage, repor, märken. Smärre lagning.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H146

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    550
    54 EUR
    67 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    321 feb 13:44550SEK
    321 feb 13:43500SEK
    117 feb 14:39450SEK